تماس با ما

تماس با شخص : samren

شماره تلفن : 0086 13480168583

WhatsApp : +008613480168583

Free call
خط تولید

شرکت RS امنیت شرکت با مسئولیت محدود تیم فنی حرفه ای با استفاده از تکنولوژی پیشرفته تولید، با تمرکز بر هر جنبه ای از تولید، تضمین می کند که مشتریان با محصولات با کیفیت بالا ارائه می دهند. به کارخانه ما خوش آمدید!

پارکینگ اتوماتیک، تورنیتس کامل ارتفاع، ارتفاع کمر تورنیکتیو، درب اتوماتیک درب اتوماتیک، درب عقب درب عقب، دروازه انفجار دروازه، سرعت گیتس، گودال سد انبساط، درب دروازه قابل انعطاف، دروازه سد انفجاری، سوپاپ دروازه سوپرمارکت، درب گیت سنتر، درب کنترل دسترسی و غیره .

OEM / ODM

تولید نفیس، تولید کلاس اول:
RS Security Co.Ltd دارای بیش از 3000 مترمربع کارگاه تولیدی و یک تیم تولید بیش از 50 نفر است که در فرایندهای تولید متفاوت مهارت دارند. این خط تولید اتوماتیک از مواد خام تا محصولات نهایی است که دارای دستگاه برش لیزری بزرگ، دستگاه اسلات وطن نوع، ماشین تراش CNC، خمش CNC و غیره به عنوان مجموعه ای از امکانات تولید پیشرفته است. ظرفیت تولید سالانه بیش از 10000 کانال است. با افزایش ظرفیت تولید، تا سال 2015، ظرفیت تولید سالانه 20،000 کانال خواهد رسید.

شخصیت های مدیریت تولید:
تصویب ایده پیشرفته مونتاژ، طراحی انسانی؛ به شدت 6S اقدامات مدیریت، بهبود بهره وری کار، ایمنی، محیط زیست پاک و راحت برای اطمینان از ایمنی و صاف کردن تولید است. به طور کامل فرآیند مدیریت سفارش تولید را بهینه سازی و به زودی گام به گام برپا نمودن مسئولیت زنجیره تامین شرکت، تولید و فروش.

تحقیق و توسعه

مرکز فنی RS امنیت سازمان تحقیق جامع است که توابع بسیاری مانند نوآوری در فن آوری، نرم افزار و سخت افزار تحقیق و توسعه، آزمایش و تولید
آنها دارای بخش فنی، بخش نرم افزاری، بخش طراحی مکانیکی، بخش طراحی الکترونیکی و بخش ادغام سیستم هستند. توسعه محصول و به روز رسانی فناوری رسیده است به سطح گزارش مرکز فن آوری تحقیق و توسعه از استاندارد ملی، و امضای توافقنامه همکاری استراتژیک در دراز مدت با صنعت اطلاعات ملی موسسه تحقیقات هفتم.
در حال حاضر شرکت دارای تیم تحقیقاتی علمی با بیش از 50 نفر است، از جمله بیش از 8 نفر با استاد، دکتری، عنوان ارشد، علاوه بر معرفی منظم کارشناسان ملی در هدایت کار شرکت.
تا ماه مه سال 2014، تکنولوژی RS Security Electronic اختراع ملی را برای بیش از ده محصول به دست آورده است و تمام تکنولوژی مکانیسم در محصولات، ویژگی منحصر به فرد این شرکت است.
به منظور سرعت بخشیدن به آموزش پرسنل، رقابت سریع فناوری اصلی شرکت افزایش می یابد، RS Security به طور فعالانه با بسیاری از دانشگاه ها همکاری می کند و توافقنامه همکاری راهبردی، توافقنامه همکاری پروژه را با دانشگاه YiChun در ماه مه 2013 امضا می کند.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

sales@szrssecurity.com
+008613480168583
rshanbin2008